Nail Tips Tutorial

Android için Tırnak Tasarım Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.2 MB
  • Version 1.002
  • Dil İngilizce
  • Firma alexsadr
Nail Tips Tutorial uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir tırnak tasarımı uygulamasına sahip olarak tırnaklarınıza mükemmel tasarıml

Nail Tips Tutorial uygulamasını Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilir ve çok severek kullanacağınız harika bir tırnak tasarımı uygulamasına sahip olarak tırnaklarınıza mükemmel tasarımlar uygulayabilirsiniz.

Her daim bakımlı olmaya özen gösteren, modayı yakından takip eden, özellikle de tırnaklarına büyük önem veren kullanıcılarımız için özel olarak geliştirilmiş olan bu mükemmel uygulamada tırnak tasarımına dair harika fikirler bulabileceksiniz. Eğer siz de tırnaklarınıza bakıyor ve özellikle de tasarım uygulamaktan hoşlanıyor iseniz bu uygulamaya mutlaka sahip olmalısınız.

Uygulamada 2014 yılının dünya çapında tırnak modasına dair tasarım modellerinin uygulandığı harika örnekleri bulacaksınız. Bu modellerin hepsinin yapım aşamaları adım adım fotoğraflandırılmış ve kolaylıkla öğrenebilmeniz için numaralandırılarak her aşaması açıklayıcı bir anlatım tarzı kullanılarak anlatılmıştır. Bu modelleri kendiniz kolaylıkla uygulayabilecek ve son moda trend olan tırnak tasarımlarına sahip olacaksınız.

Daha Fazla Göster
Nail Tips Tutorial indir